Notice: Undefined variable: Link in /www/s/a/u39834/public_html/saty/modules/mod_jacontentslider/helper.php on line 145

Salón Dolce Vita

Vitajte na stránkach Salónu Dolce Vita!

Každá nevesta túži prežiť svoj najkrajší a najromantickejší deň v živote ako princezná – v krásnych šatách, s dokonalým účesom a make-upom, s úžasnými doplnkami, s nádhernou kyticou v ruke a v pohodlných topánkach, v ktorých pretancuje celú noc po boku svojho princa – muža, s ktorým chce zostať do konca života, až kým ich smrť nerozdelí… Presne ako v rozprávke.

  Naším cieľom je, aby naše nevesty tento pocit zažili. Aby sa táto rozprávka stala skutočnosťou. Aby na svoju svadbu spomínali obaja v dobrom. Aby im zostali nielen krásne spomienky, ale aj nádherné predmety na pamiatku.

  Tento náš cieľ sledujeme pri výbere vhodných svadobných a spoločenských šiat, doplnkov a pri sprostredkovaní doplnkových služieb. Snažíme sa mať čo najširší výber nádherných a kvalitných šiat, aby sme uspokojili potreby našich potencionálnych neviest. Snažíme sa nájsť zakaždým riešenie problému, ktorý sa nám postaví do cesty. Snažíme sa čo najviac nevestu odbremeniť od starostí a povinností pri plnení si svojho sna…

  Našim nevestám ponúkame nielen krásne a kvalitné šaty, ale aj poradenstvo. Ponúkame množstvo inšpirácií, od make-upu cez výzdobu až po darčeky pre hostí. Nechajte si od nás poradiť.

  U nás záujem o našu nevestu nekončí akonáhle vráti šaty a zavrie dvere salónu. Ale o tom radšej osobne v Salóne Dolce Vita.

 

 

 

Login Form

Salón Dolce Vita

Prevádzka:
Cukrovarská ulica 3034
(pri svetelnej križovatke)
92601 Sereď

Telefón: 0903/784 654
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Otváracie hodiny:
Po  12.30 - 17.30
Ut   12.30 - 17.30
St   12.30 - 17.30
Št   12.30 - 17.30
Pi   12.30 - 17.30
So  na objednávku

Facebook